Medale dla dzieci

 

Tanie medale z dowolną grafiką

 

Medale dla dzieci możemy wręczać na przeróżne okazje. Zarówno jako nagroda w wydarzeniach sportowych, stanowią one tajże doskonały gadżet z okazji zakończenia roku szkolnego czy organizowanego pikniku. 

Z wielką satysfakcją wykonujemy takie zamówienia, pamiętając iż najmłodsi klienci są bardzo wymagający a tanie medale dla dzieci muszą być wyjątkowe.

Medale dla najmłodszych mają bardziej oryginalną oraz finezyjną formę, dzięki temu każdy maluch na pewno będzie zadowolony. W procesie ich produkcji dokładamy wszelkich starań, aby były one wyjątkowe i cieszyły okiem wszystkich milusińskich. 

 

 Medale na zawody sportowe, okazjonalne, integracyjne i inne wydarzenia

 

Dla najmłodszych miłośników sportu oferujemy oryginalne oraz niskobudżetowe tanie medale, wykonane z drewna, pleksi czy metalu. Technika wykonania pozwala nadać im każdy, nawet najbardziej skomplikowany kształt a łączenie materiałów pomaga uzyskać doskonałe efekty

Możemy także wykonać z medali układankę. Taka forma nagrody sprawdzi się na imprezach cyklicznych i stanowi świetną motywacje dla dziecka, aby brać udział w zawodach.

Powierzchnia medali może być pokryta kolorowym nadrukiem lub grawerem.

 

 

Medale sportowe, okolicznościowe z możliwością personalizacji

 

Medale sportowe lub okolicznościowe wykonywane na zamówienie nie zawsze muszą być drogie. 

Przez lata doświadczeń opracowaliśmy techniki, które pozwalają wykonać medal sportowy lub pamiątkowy z dowolną grafiką i spersonalizowaną treścią w połączeniu z atrakcyjną ceną. 

Wiemy, że każdy klient jest inny i ma różne oczekiwania, dlatego wprowadziliśmy do oferty także medale imienne. Czasami sytuacja wymaga aby na medalu pojawiło się imię czy inne ważne informacje, które, ze względu na koszty matryc trudno umieścić na medalu odlewanym. U nas  jest to jednak możliwe.

Każdy medal sportowy, pamiątkowy, jubileuszowy oraz okolicznościowy, wykonany na zamówienie może być dowolnie spersonalizowany.

 

 

 

Oryginalne tanie medale dla dzieci

 

W procesie produkcji medali dla dzieci stawiamy wyłącznie na oryginalność oraz wyjątkowość. Mając na uwadze radość dziecka i jego oczekiwania, dokładamy wszelkich starań aby medale dla najmłodszych, stanowiły wieczną pamiątkę, by sprawiały, że na twarzy dziecka pojawi się uśmiech.

Do medali mamy do zaproponowania jednokolorowe tasiemki dopasowane do medalu a także szarfy z dowolną dedykacją, która dodatkowo wzbogaci medal.

Do każdego medalu proponujemy także kolorowe, oryginalne wzory statuetek na indywidualne zamówienie. Statuetki mogą być wykonane ze szkła, akrylu bądź ze sklejki.

Połączenie takiego medalu wraz z wyjątkową statuetką pod projekt, bez wątpienia zagwarantuje sukcesem każdego wydarzenia.