Eleganckie Ordery, Odznaczenia
na zamówienie

 
 
Ordery i odznaczenia czyli wyjątkowe medaliony, wręczane zarówno pracownikom służb mundurowych, jak również osobom zasłużonym w danym środowisku.
Wykonujemy je wyłącznie na indywidualne zamówienie, tworząc od podstaw projekty graficzne, czy bazując na szkicu otrzymanym od klienta.
Mając na uwadze Państwa potrzeby, mogą one mieć dowolny kształt i zróżnicowaną średnicę, przeważnie jest to ok. czterech centymetrów. 
Tego typu odznaczenia dostępne są w trzech kolorach: antyczne złoto, antyczne srebro, antyczny brąz. Dodatkowo ich powłoka może być pokryta kolorową emalią
Do każdego z nich oferujemy taśmę orderową w standardowych barwach lub dedykowaną pod zamówienie.
znaczki okolicznościowe

Dbałość i precyzja w każdym szczególe

Ordery i odznaczenia na zamówienie. To wyróżnia naszą firmę

 
Nasze ordery to połączenie dwóch elementów: klasyki i nowoczesności. Dlatego też proponujemy Państwu dwie techniki wykonania tych arcyważnych odznaczeń, czyli technika odlewu na matrycy 2d lub 3d oraz ordery wykonane technika tłoczenia w mosiądzu, zapewniającą najwyższą jakość wykonania usługi
Poznaj ofertę medali okolicznościowych

Eleganckie etui do każdego orderu

 
Zdając sobie sprawę jak ważne jest, aby odznaczenia budziły podziw i zachwyt oferujemy kompleksowa obsługę. 

 

Z myślą o klientach naszej firmy, do każdego produktu zapewniamy eleganckie etui w kilku podstawowych kolorach, z możliwością wykonania na wieczku kolorowego nadruku.
zapytaj nas o ofertę etui
Etui welurowe, czerwone
Etui welurowe