Medale sportowe

 

Medale sportowe na zamówienie

Indywidualny projekt i oryginalna grafika

 

Medale sportowe na zamówienie to bez wątpienia szczególna pozycja w naszej ofercie, skierowana do organizatorów różnorakich wydarzeń, zarówno tych małych jak i oczywiście tych większych.

Niezależnie od tego czy organizujesz mały turniej dla dzieci czy wręcz przeciwnie wielkie wydarzenie należy pamiętać, że medale okolicznościowe muszą być unikatowe oraz powinny nawiązywać do charakteru wydarzenia.

 

 

 

 

 

 Oferujemy okolicznościowe medale na zamówienie wykonane tradycyjną metodą odlewniczą i jedno lub dwustronne medale metalowe ozdobione kolorowym nadrukiem.

Kształty medali mogą być dowolnie modulowane w zależności od budżetu, jakim dysponuje klient.

Do każdego medalu mamy do zaproponowania tasiemkę jednokolorową, taśmę sublimowaną z nadrukiem a także stylowe etui.

Do medali proponujemy także indywidualnie zaprojektowane statuetki lub puchary, które w połączeniu z spersonalizowanym medalem, bez wątpienia tworzą idealnie dobraną parę.

 

 

Medale sportowe na zamówienie, dowolny kształt, gwarancja jakości

 

Nie masz projektu, przygotujemy go dla Ciebie

 

Tworząc projekty medali okolicznościowych lub pamiątkowych, przede wszystkim stawiamy na oryginalność oraz na pomysłowe rozwiązania. Zdobyte doświadczenie, umiejętności pozwalają wykonać dla Państwa każdy kształt medali, jednocześnie podkreślający rangę danego wydarzenia. 

Graficy, z którymi współpracujemy, to ludzie z pasją, stawiający wyłącznie na unikatowość. Tym samym wzory medali to nie tylko wstawienie logotypów, dodanie odpowiedniej grafiki. ale przede wszystkim połączenie kreatywności wraz z oryginalnością.

 

Efektowny projekt pamiątkowego medalu w ramach współpracy