MEDALE SPORTOWE NA ZAMÓWIENIE


Indywidualny projekt i oryginalna grafika

 

Medale sportowe na zamówienie to bez wątpienia szczególna pozycja w naszej ofercie, skierowana do organizatorów różnorakich wydarzeń, zarówno tych małych jak i oczywiście tych większych.

Niezależnie od tego czy organizujesz mały turniej dla dzieci czy wręcz przeciwnie wielkie wydarzenie należy pamiętać, że medale sportowe muszą być unikatowe oraz powinny nawiązywać do charakteru wydarzenia.

 

Zapytaj o podobny produkt

 

Oferujemy okolicznościowe medale na zamówienie wykonane tradycyjną metodą odlewniczą i jedno lub dwustronne medale metalowe ozdobione kolorowym nadrukiem.

Kształty medali mogą być dowolnie modulowane w zależności od budżetu jakim dysponuje klient.

Do każdego medalu proponujemy tasiemkę jednokolorową, szarfę sublimowaną z nadrukiem, a także stylowe etui.

Do medali proponujemy oryginalne, indywidualnie zaprojektowane statuetki lub puchary, które w połączeniu z spersonalizowanym medalem bez wątpienia tworzą idealnie dobraną parę.

Medale sportowe na zamówienie, dowolny kształt, gwarancja jakości, terminowa realizacja

 

Tworząc projekty medali okolicznościowych lub pamiątkowych, przede wszystkim stawiamy na oryginalność oraz na pomysłowe rozwiązania. Zdobyte doświadczenie, umiejętności pozwalają wykonać dla Państwa każdy kształt medali, jednocześnie podkreślający rangę danego wydarzenia. 

Graficy, z którymi współpracujemy, to ludzie z pasją, stawiający wyłącznie na unikatowość. Tym samym wzory medali to nie tylko wstawienie logotypów, dodanie odpowiedniej grafiki. ale przede wszystkim połączenie kreatywności wraz z oryginalnością.

 

Efektowny projekt pamiątkowego medalu w ramach współpracy

 

Masz już przygotowany projekt lub pomysł na Twój medal?
Super, nie możemy doczekać się Twojej realizacji.
Nie posiadasz projektu czy opracowanej koncepcji…nic strasznego.
Wyłącznie dla Ciebie przygotujemy projekt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Poznaj inne produkty

 

W ramach współpracy otrzymujesz: 


PROJEKT GRAFICZNY

W pełnij dopasowany do Twoich potrzeb, który podkreśli charakter Twojego wydarzania. Tylko dla Ciebie, wykonamy produkt
w dowolnym kształcie, także z ażurami czy nadrukiem UV. Nie ma ograniczeń, wyślij zapytanie i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.


SUPER PRODUKT

Jesteśmy polskim producentem medali pamiątkowych na wydarzenia sportowe oraz uroczyste gale. Wykonujemy medale
w każdym kształcie nie tylko odlewane, ale także produkty ekologiczne ze sklejki. Oferujemy unikatowe rozwiązania, możesz zamówić u nas medale obrotowe, medale w formie puzzli czy medale świecące
w ciemności
.


TERMINOWOŚĆ

Liczy się czas dlatego wycenę otrzymasz już w ciągu 24 godzin. Na projekt graficzny potrzebujemy ok. 72 godzin. Po zaakceptowaniu projektu i kosztów medali realizujemy zamówienie. Gwarantujemy, że Twoje medale dotrą do Ciebie na czas. Warto zaznaczyć, że możesz domówić medale w tej samej cenie bez dodatkowych kosztów.


SPRAWNĄ OBSŁUGĘ

Od momentu złożenia zapytania, Twoje zamówienie traktowane jest priorytetowo. Otrzymujecie Państwo pomoc konsultanta, który zawsze służy pomocą
i jest do Państwa dyspozycji, aż do momentu samego wydarzenia. 

Najczęściej zadawane pytania:

 
Czy projekty medali są bezpłatne?

Decydując się na współprace z nami, czyli po akceptacji kosztów oraz dostarczeniu wszystkich wytycznych do projektu, otrzymujecie Państwo darmowy projekt medalu.

Jakie są rodzaje medali odlewanych?

Dla Państwa komfortu oferujemy medale odlewane z matrycy 2D lub na matrycy 3D. Medale różnią się jakością oraz sposobem wykonania i wykończenia.

Czy firma Artkam produkuje wyłącznie medale?

Nasza firma ma szeroki wachlarz możliwości i poza medalami okolicznościowymi czy sportowymi, możemy zaproponować statuetki okolicznościowe, breloki, otwieracze, magnesy, a także pinsy czy monety okolicznościowe. Cały asortyment wykonujemy wyłącznie na zamówienie klienta

Jakiego koloru mogą być powłoki medali?

Medale odlewane na zwykłych matrycach galwanizujemy w trzech podstawowych kolorach, antyczne złoto, antyczne srebro oraz antyczny brąz.
Medale na matrycach stalowych mogą mieć rożne odcienie od antycznego złota, po błyszczące złoto, mogą one także być posypane brokatem.