Najczęściej zadawane pytania

Jak otrzymać wycenę?
Do wstępnej wyceny medalu, prosimy podać jego całkowite parametry, czyli jego wielkość, grubość, nakład, rodzaj taśmy (jednokolorowa lub z nadrukiem), a także termin realizacji.
Pełen kosztorys medalu możemy podać, po zapoznaniu się z projektem graficznym produktu.
 
Jaki jest koszt projektu graficznego?

Koszt projektu graficznego w naszej firmie wynosi 150 zł netto. Opłata ta jest pomijana w przypadku złożenia zamówienia, po akceptacji warunków współpracy. Przed przystąpieniem do  projektowania medalu, prosimy także o podanie danych potrzebnych do wystawienia faktury proforma. W przypadku rezygnacji z zamówienia, klient ponosi pełne koszty przygotowania projektu graficznego.

Jak jest czas realizacji medali?

Czas oczekiwania na medale jest różny i adekwatny do rodzaju produktu. W przypadku medali classic wynosi od 14-21 dni roboczych, natomiast w przypadku medali premium oraz medali okolicznościowych czas oczekiwania to 4 tygodnie.

 

Czy medal może mieć dowolną grafikę?
Wszystkie nasze produkty wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie, zarówno medale jak i inne produkty mogą mieć dowolną grafikę

 

Jaki jest minimalny nakład medali?
W naszej firmie możemy wykonać nawet najmniejszą ilość medali, pinsów, czy innych produktów. Oczywiście przy minimalnej ilości, trzeba liczyć się z większymi kosztami ich produkcji. 

 

Jaka jest najlepsza wielkość medalu ?
Wielkość czy grubość medalu zależy od Państwa preferencji. Najczęściej wykonujemy medale o średnicy 7 cm i grubości ok. 4 mm. Możemy wykonać medale o średnicy od 4-9 cm oraz grubości 3,4,5 mm.

 

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?
Kiedy projekt graficzny jest już gotowy wysyłamy go Państwu do akceptacji i oczekujemy przesłania odpowiedzi zwrotnej na maila. Prosimy także o podanie adresu wysyłki oraz danych do wystawienia faktury. Zamówienie kierowane jest na produkcję po opłaceniu faktury zaliczkowej. Przed wysyłką informujemy o zakończeniu procesu produkcji oraz o wysyłce zamówionego towaru na wskazany przez Państwa adres.