Puchary, statuetki, medale – nagrody w konkursach i zawodach

Tanie puchary sportowe na zamówienie

Rywalizacja w materii tanie puchary sportowe na zamówienie towarzyszą nam już od najmłodszych lat. My po prostu uwielbiamy pokazywać, kto jest najlepszy, najsilniejszy, najszybszy. Kto pracą i talentem uzyskał poziom, o którym inni mogą tylko pomarzyć. I nie ważne jaka to dyscyplina, ważna jest właśnie rywalizacja. Taką chęć pokazania się z jak najlepszej strony doskonale zaspokajają różnego rodzaju imprezy i eventy, podczas których uczestnicy mogą zmierzyć się pomiędzy sobą. Aby jednak taka impreza miała pełny wymiar konieczne są trofea. Bo to właśnie one, poza rywalizacją, liczą się dla uczestników. W zależności od klasy imprezy wręczane podczas jej trwania trofea mogą różnić się między sobą kształtem, formą czy w końcu ceną, jednak dla zdobywającego je uczestnika zawsze będą bezcennym upamiętnieniem jego sukcesu.

medale i statuetki Artskam

 

Medale okolicznościowe

I tu właśnie pojawia się zadanie dla organizatora takiej imprezy. Nie wystarczy oprawa medialna, czy zadbanie o komfort i bezpieczeństwo jej uczestników. Zadaniem organizatora jest również zapewnienie atrakcyjnych nagród, w tym medali i statuetek, którymi zwycięzcy będą mogli uzupełnić swoje galerie chwały.

Statuetki i puchary na zamówienie

Na przeciw potrzebom organizatorów, a pośrednio również uczestników rywalizacji, wychodzimy ze swoją ofertą my – firma Artskam. Od lat zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem medali okolicznościowych, trofeów a także różnego rodzaju indywidualnie zaprojektowanych gadżetów reklamowych. Doświadczenie nabyte na przestrzeni lat, pomysłowi projektanci i adaptowanie nowoczesnych technik to tylko niektóre z przyczyn, dla których nasza firma cieszy się tak dobrą renomą. Wytwarzanie medali tradycyjnymi metodami to proces długotrwały i skomplikowany. Co za tym idzie, również kosztowny. Medale takie, będące zwieńczeniem sztuki medalierskiej, to cenna i pożądana przez każdego sportowca nagroda. Niestety również spory wydatek dla organizatora. Nie zawsze jest to możliwe, szczególnie podczas organizowania imprez niższego szczebla.

Medale na zamówienie w Artskam

Medale na zamówienie

Wykorzystanie nowoczesnych materiałów i technik komputerowych pozwala znaleźć tańsze alternatywy dla medali powstających za pomocą odlewów. Wychodząc z założenia, że nie każda impreza dysponuje nieograniczonym budżetem, ale każdy uczestnik zasługuje na piękne trofeum, firma Artskam podzieliła swoją ofertę na segmenty cenowe. Znajdziemy w niej: medale w wersji ekonomicznej, plus oraz premium. Każdy z segmentów oferuje piękne i tworzone indywidualnie trofea, jednak dzięki zróżnicowaniu użytych materiałów możliwe stało się dostarczenie medali nawet uczestnikom niewielkiej imprezy organizowanej przy pomocy bardzo napiętego budżetu. Bo najważniejsza jest radość zwycięzcy rywalizacji. I nie jest tu do końca istotne, czy była to rywalizacja amatorów na zawodach organizowanych z okazji festynu, czy też duży, międzynarodowy event sportowy z pełną obsługą medialną, patronatami i poważnymi sponsorami. Istotna jest nagroda i pamiątka dla zwycięzcy.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Artskam