Zamów Oryginalny projekt Medalu okolicznościowego

 

MEDALE OKOLICZNOŚCIOWE OD PRODUCENTA

 

Jubileusz to godne uwagi wydarzenie, które z pewnością wymaga wyjątkowej oprawy. Medale okolicznościowe bądź pamiątkowe na zamówienie jakie wykonujemy, bez wątpienia łączą w sobie kunszt i precyzję wykonania.
 
W procesie ich produkcji niewątpliwie stawiamy na najwyższą jakość, ponieważ Państwa sukces jest najważniejszy. 
 
Oferujemy zarówno ekskluzywne medale tłoczone w mosiądzu, a także medale odlewane w indywidualnie zaprojektowanych kształtach, w technice 2D lub 3D. Do ich produkcji wykorzystujemy mosiądz oraz znal.
 
Medale na zamówienie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, czyli antyczne złoto, antyczne srebro oraz antyczny brąz.
Dla osób szukających wyjątkowego rozwiązania, oferujemy także pozłacanie lub posrebrzanie medali.

Medale okolicznościowe od sprawdzonego dostawcy

 
Istnieje również możliwości nałożenia na powierzchnię medalu emalii, która jeszcze bardziej wzbogaci jego wygląd i nada mu oryginalnego charakteru.
 
Medale okolicznościowe wykonujemy z dbałością o każdy szczegół, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać je w krótkim czasie.
 
 

Krótkie terminy nie są nam straszne – wykonujemy szybkie zamówienia nawet w 21 dni!

 
Medale pamiątkowe są unikalnym rozwiązaniem, w dodatku coraz częściej stosowanym podczas różnego rodzaju uroczystości.
Często są one wręczane na okrągłe rocznice, jubileusz firmy oraz wydarzenia sportowe czy kulturalne.
 
Ponadto, coraz częściej zdarza się, że Pary Młode wręczają medale swoim gościom na pamiątkę ślubu.
 

Do każdego medalu oferujemy etui welurowe, jak również etui drewniane z możliwością naniesienia na wieczku dowolnej dedykacji.

 

Dobierz do medalu eleganckie etui
Ordery i odznaczenia

 

W ramach współpracy otrzymujesz:


PROJEKT GRAFICZNY

Całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb, który podkreśli charakter Twojego wydarzania. Tylko dla Ciebie, wykonamy produkt
w dowolnym kształcie, także z ażurami czy nadrukiem UV. Nie ma ograniczeń, wyślij zapytanie i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.


SUPER PRODUKT

Jesteśmy polskim producentem medali pamiątkowych na wydarzenia sportowe oraz uroczyste gale. Wykonujemy medale
w każdym kształcie nie tylko odlewane, ale także produkty ekologiczne ze sklejki. Oferujemy unikatowe rozwiązania, możesz zamówić u nas medale obrotowe, medale w formie puzzli czy medale świecące
w ciemności
.

 


TERMINOWOŚĆ

Liczy się czas dlatego wycenę otrzymasz już w ciągu 24 godzin. Na projekt graficzny potrzebujemy ok. 72 godzin. Po zaakceptowaniu projektu i kosztów medali realizujemy zamówienie. Gwarantujemy, że Twoje medale dotrą do Ciebie na czas. Warto zaznaczyć, że możesz domówić medale w tej samej cenie bez dodatkowych kosztów.


SPRAWNĄ OBSŁUGĘ

Od momentu złożenia zapytania, Twoje zamówienie traktowane jest priorytetowo. Otrzymujecie Państwo pomoc konsultanta, który zawsze służy pomocą
i jest do Państwa dyspozycji, aż do momentu samego wydarzenia. 

Najczęściej zadawane pytania:

 

Jaki jest koszt medali okolicznościowych?

Nie posiadamy sztywnego cennika, którym się posługujemy. Ostateczna cena medalu okolicznościowego zależy od wielu czynników. Od jego nakładu, użytego materiału, czy w końcu od jakości wykonania. Po przesłaniu wszystkich specyfikacji medalu, wyceniamy go i z oczywiście udzielamy konkretnej odpowiedzi. 

Z jakiego materiału wykonywane są medale okolicznościowe?

Medale okolicznościowe wykonujemy z materiałów, które można łatwo odlewać, tzn. znal oraz mosiądz. Te dwa materiały jednocześnie gwarantują doskonałą jakość odlewu i perfekcyjne wykończenie. 

Czy medale okolicznościowe mogą mieć dowolny kształt?

Medale odlewane ze znalu jak najbardziej mogą mieć dowolny kształt, możemy je dowolnie modyfikować. Medale tłoczone z mosiądzu mogą mieć wyłącznie kształt okrągły. Są one tłoczone z krążków o średnicy od 50 mm-70 mm i grubości ok. 5 mm. 

Jaka jest różnica między medale odlewanym, a tłoczonym?

Medal odlewany wykonujemy ze znalu, z matrycy 2d lub 3d. Technika odlewu jest dokładna, należy tylko zwrócić szczególną uwagę by na medalu nie było drobnych napisów. 

Medale tłoczone wykonujemy tylko i wyłącznie z mosiądzu. Technika tłoczenia gwarantuje doskonalą jakość medalu, dzięki czemu medal jest wykonany precyzyjnie.