Medale jubileuszowe i medale pamiątkowe

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty medale jubileuszowe oraz medale pamiątkowe na zamówienie. Tego rodzaju odznaczenie sprawdzi się idealnie podczas przyjęć upamiętniających jubileusz otwarcia firmy, czy okazjonalny jubileusz miast czy gmin.

Medale pamiątkowe na zamówienie

Medale pamiątkowe na zamówienie, tak samo medale jubileuszowe na zamówienie mogą okazać się świetnym upominkiem dla osób biorących udział w różnego rodzaju konkursach oraz turniejach. Nasze medale to unikalny prezent urodzinowy, który z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. Coraz chętniej sięgają po nie również Pary Młode, które wręczają medale pamiątkowe swoim gościom weselnym.
medal jubileuszowy
medal pamiątkowy
medal jubileuszowy wykonany przez Artskam
medal pamiętkowy wykonany przez Artskam

Co wyróżnia nasze medale na zamówienie?

Każdy medal tworzymy w oparciu o indywidualny projekt. Sam możesz zadecydować o jego kształcie, wielkości oraz kolorze. Dodatkowo możemy go pokryć różnobarwną emalią, która nada mu unikalnego charakteru. Jeżeli zależy Ci na eleganckim wyglądzie upominku – wybierz medale odlewane w wersji 2D lub 3D. Możesz zamówić medale w wersji Ekonomicznej, Plus oraz Premium. Każda z nich charakteryzuje się innym tworzywem z którego wykonywany jest medal na zamówienie.
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń: (+48) 665 510 885