Eleganckie etui, nie tylko na medal

Trudno sobie wyobrazić okolicznościowy medal bez wyjątkowej oprawy, jaką jest piękne etui. Wychodząc na przeciw potrzeb naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty etui przeznaczone do medali okrągłych, jak również etui z możliwością dopasowania wkładki do kształtu medalu.

W trakcie składania zamówienia, prosimy poinformować nasz dział sprzedaży, o zamiarze zapakowania medalu, orderu, pinsów czy innych produktów do etui, a my przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę.

Etui welurowe: Etui wykonane są z wysokiej jakości weluru, dostępne w czterech podstawowych kolorach: czerwonym, ciemnobordowym, zielonym i ciemnoniebieskim.
Wnętrze opakowania wypełnia miły w dotyku flok, a wieczko uzupełnia elegancki biały materiał. Wymiary zewnętrzne opakowania: 91 x 124 x 33 mm. Dostępne pod medale okrągłe, jak również do medali o nieregularnych kształtach. Istnieje możliwość wykonania na wieczku dowolnego nadruku.

zapytaj o ofertę

Etui plastikowe: dostępne w kolorze czerwonym, zielonym i ciemnoniebieskim, z przeźroczystym wieczkiem. Odpowiednie do medali okrągłych o średnicy 50/60/70 mm.

zapytaj o ofertę

Etui drewniane: dostępne wyłącznie w kolorze ciemnowiśniowym, zapinane na złoty zatrzask. Środek etui wyścielany przyjemnym w dotyku flokiem, w kolorze zielonym, czerwonym lub niebieskim. Na wieczku etui możliwość wykonania personalizowanego graweru. Odpowiednie do medali okrągłych, o średnicy 50/60/70/80 mm.

zapytaj o ofertę
Etui na pinsy: wykonane z grubej jakości floku, idealnie pasujące do wszystkich typów pinsów i przypinek. W środku zamontowany pozłacany haczyk, umożliwiający zapięcie przypinki. Pudełeczko dostępne w czterech kolorach: czerwonym, czarnym, niebieskim i zielonym.
Wymiary zewnętrzne 54 x 57 x 34 mm
zapytaj o ofertę

Etui do orderów/odznaczeń: Etui welurowe, wykonane z eleganckiego, miłego w dotyku materiału. Wnętrze etui wypełnia flokowana wkładka, a na wieczku znajduje się biały aksamitny materiał, który idealnie dopełnia wygląd całego pudełeczka. W środku etui posiada zamontowany haczyk. Istnieje także możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku na wieczku opakowania.
Dostępne w trzech kolorach: czerwonym, zielonym i granatowym.
Wymiar zewnętrzny etui 62 x 115 x 25 m.

zapytaj o ofertę